eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wojewoda Kozłowski będzie rozmawiał z mieszkańcami Ostrołęki i powiatu

REKLAMA
zdjecie 4023
fot. mazowieckie.plfot. mazowieckie.pl
REKLAMA
zdjecie 4023
W czwartek, 24 maja, odbędzie się spotkanie wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego z mieszkańcami Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Wśród tematów, które będą poruszane, znajdą się m.in. budowa obwodnicy Ostrołęki oraz sprawy związane z zakresem obowiązków wojewody mazowieckiego, który jest przedstawicielem Rady Ministrów w naszym województwie.

Spotkanie odbędzie się w auli ZKN przy ul. Parkowej w czwartek, 24 maja o godzinie 18.00.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×