eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zakończenie VI edycji kursu "Bądź bezpieczna" (WIDEO, ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 3514
fot. J. Pychfot. J. Pych
REKLAMA
zdjecie 3514

W poniedziałek, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, odbyło się zakończenie i podsumowanie VI edycji kursu samoobrony dla pań "Bądź bezpieczna". W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 30 kobiet z Ostrołęki.

- Chciałem paniom pogratulować - rozpoczął uroczystość prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski. - Pośród różnych codziennych zajęć bardzo ciężko znaleźć czas dla siebie i swoich potrzeb. Życzę wam, żeby to czego nauczyliście się na kursie zaowocowało spokojnym i bezpiecznym życiem.

Kilka słów do uczestniczek skierował także komendant miejski policji - Janusz Pawelczyk. Mówił, jak ważna w życiu jest wiedza na temat samoobrony, na temat tego, jak reagować na agresję drugiej osoby.

- Po zakończeniu kursu powinny panie wiedzieć, czego należy się obawiać i jak się bronić - mówił komendant. - Jestem pewien, że teraz idąc ulicą i spotykając się z aktami agresji będziecie wiedziały, jak się zachować.

Po ciepłym powitaniu, prezydent wraz z komendantem, wręczyli każdej uczestniczce kursu pamiątkowy certyfikat oraz płytę z filmem profilaktycznym "Telefon wciąż dzwonił". Wszystkie kobiety biorące udział w tej edycji kursu, zostały również zaproszone do skorzystania z dodatkowego szkolenia - "Bądź bezpieczna bis".

Po części oficjalnej przyszła pora na luźną dyskusję uczestniczek z organizatorami. Miały one okazję wypowiedzieć się na temat tego, co się im nie podobało i co powinno zostać poprawione w kolejnych edycjach kursu.

Materiał filmowy 1 :
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26  27 dk28
 29  30 dk31  1  2  3  4
×