eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Julia z Ostrołęki wzięła udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Jest już po rozwodzie

REKLAMA
zdjecie 8989
zdjecie 8989
fot. TVNfot. TVN
REKLAMA

Zakończył się rozwód kolejnej pary, która wzięła udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tym razem ze swoim mężem z programu TVN-u rozstała się Julia z Ostrołęki, której poczynania z uwagą śledzili mieszkańcy naszego regionu.

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek poprzedniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie po raz pierwszy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Julia i Tomek podczas eksperymentu mocno poróżnili się. Poszło m.in. o uwagi Tomka dotyczące... figury Julii. To przechyliło szalę goryczy i spowodowało, że para nie mogła się porozumieć. - Ten dystans pojawił się z mojej strony, nie potrafiłam się na Tomka otworzyć w momencie, kiedy się dowiedziałam, że nie odpowiadam Tomkowi fizycznie - przyznała Julia.

Nie potrafimy się słuchać. Tomek brzmi, jakby był osobą nieszczerą. Tyle nieporozumień, aż się w głowie nie mieści, ile może ich być

- Wydaje mi się, że oboje zbyt wcześnie się poddaliśmy. Nie zawalczyliśmy do końca o to małżeństwo - dodała Julia.

W końcu nadszedł czas decyzji. Tu Julia i Tomek byli zgodni: - Moją ostateczną decyzją jest rozwód - powiedziała Julia. - Moją decyzją też jest rozwód - dodał Tomek. Małżeński eksperyment zakończył się kompletną klapą...

Niedługo po programie Julia odnalazła miłość, czym chwaliła się kolorowej prasie. Wciąż formalnie była jednak w związku małżeńskim z Tomkiem. Ale to już przeszłość. Jak poinformował TVN-owski serwis cozatydzien, para nie miała ze sobą kontaktu po programie, poza sprawami związanymi z rozwodem. Ten odbył się 15 marca 2022 r. i udało się go zakończyć już na pierwszej rozprawie.

Źródło: cozatydzien

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×