eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia: Co u Julii i Tomka? Do akcji wkroczył psycholog [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 1109
zdjecie 1109
Fot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVNFot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVN
REKLAMA

W kolejnym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dowiedzieliśmy się, co słychać u Julii z Ostrołęki i jej męża Tomka. Bohaterów programu odwiedził psycholog - jego wizyta była nieprzypadkowa.

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie... po raz pierwszy.

W poprzednim odcinku programu padły zaskakujące słowa. - Zobaczyłem twoje zdjęcia sprzed pięciu lat i wyglądałaś lepiej. (...) To nie chodzi o to, że ja lubię drobne, tylko po prostu zgrabne, chude dziewczyny, które nie mają nadwagi - powiedział Tomek do Julii. 

Dlatego wszyscy byli ciekawi, co będzie w kolejnym odcinku.

- O wyglądzie na razie nie rozmawiamy. Musimy jakoś bardziej spontanicznie o sobie pomyśleć, żeby przełamać ten strach. Bo to jest strach, nic innego, on potrafi paraliżować - powiedział Tomek, przyznając, że "ma piękną żonę".

Jeden z ekspertów programu, psycholog Piotr Mosak, odwiedził małżonków i narzucił nowe zasady w ich relacji. Ciekawe, czy jego porada przyniesie skutki...


"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29 dk30  1  2  3  4  5
×