eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia. Czy jest jeszcze o co walczyć? Kryzys u Julii i Tomka [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 9539
zdjecie 9539
REKLAMA

Wygląda na to, że małżeństwo Julii i Tomka w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" dobiega końca. Para nie potrafi się porozumieć, co zobaczyliśmy w kolejnym odcinku programu TVN.

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie po raz pierwszy.

W kolejnym odcinku zobaczyliśmy, jak Tomek przyjechał do Ciechanowa, gdzie Julia zatrzymała się u swojego taty. Podróż była śpiewająca, ale spotkanie już niekoniecznie. W tle były wcześniejsze nieporozumienia, w tym uwagi Tomka dotyczące... wagi małżonki.

- Chciałbym cię przeprosić za te wszystkie nieporozumienia - powiedział Tomek do Julii, prosząc również o "zrozumienie w drugą stronę". Była to okazja do niezwykle szczerej rozmowy.

Julia wspominała słowa Tomka, a ten sprawiał wrażenie niezdecydowanego. W końcu ze strony Julii padły mocne słowa:

Nie wyobrażam sobie dalej z Tobą być w małżeństwie, po tym, jak mi powiedziałeś, że 15 maja Twoja decyzja będzie negatywna.

Julia i Tomek nie porozumieli się podczas rozmowy. Mąż ostrołęczanki spakował się i wyjechał. Wygląda na to, że to koniec ich wspólnej przygody. A miało być tak pięknie...


"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj. 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×