zdjecie 3243
zdjecie 3243
2021-01-22T14:18:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Prezydent Ostrołęki nie wytrzymał. Do mieszkanki: "Zapraszam, będzie Pani koordynować odśnieżanie"

REKLAMA
REKLAMA

Prezydent Ostrołęki musiał zmierzyć się z krytyką mieszkańców w sprawie odśnieżania. Jedną z mieszkanek, która napisała swoją negatywną opinię w tej sprawie, zaprosił do... koordynowania odśnieżania. - Zapraszam jutro do mnie na 9, dogadamy szczegóły i będzie Pani koordynować odśnieżanie w mieście - odpisał Kulik.

Służby drogowe z Ostrołęki w tym roku znalazły w ogniu krytyki ze strony kierowców. „Nawet główne ulice w centrum miasta są wciąż białe, śliskie i niebezpieczne. Wstyd!” - alarmowali nasi czytelnicy w wiadomościach przesyłanych na naszą redakcyjną skrzynkę mailową oraz na Faceboku.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kierowcy o drogowcach z Ostrołęki: „Znów zaspali, a teraz jeżdżą pługami bez celu” [ZDJĘCIA]

W końcu prezydent Łukasz Kulik zabrał w tej sprawie głos w mediach społecznościowych. Wystąpił z przeprosinami. - Chciałbym przeprosić, iż pomimo naszych starań oraz zaangażowania wszelkich możliwych środków nie daliśmy rady sprostać Państwa oczekiwaniom w kwestii odśnieżania miasta. Duże opady w połączeniu z nadzwyczaj niską temperaturą oraz podobna sytuacja na drogach w sąsiednich gminach i miastach, nie są żadnym wytłumaczeniem - napisał na Facebooku.

Okazało się, że nie wszyscy wybaczyli prezydentowi to, co działo się na ulicach Ostrołęki podczas opadów śniegu i silnego mrozu.

- Ulice tragedia!!!! Dziś jeździłam ulicami miasta i niestety żadnej odśnieżarki. Obwodnica Ostrołęki, aż przykro patrzeć. Myślę, że czas się zabrać do pracy i coś zmienić bo z tego co się obserwuje to Wielka porażka Prezydenta Miasta. Czas otworzyć oczy i zacząć działać. Co nam z tego że Prezydent Miasta przeprasza za stan ulicy my Mieszkańcy oczekujemy efektów a nie przeprosin. Co z tego ze pisze nam się ze odsniezrki wyjeździly ponad 1000 kilometrów (ciekawe gdzie i kiedy je ktos widział). Mieszkańcy chca widzieć efekty!!!! - napisała jedna z mieszkanek miasta w komentarzu na stronie prezydenta miasta.

Prezydent Łukasz Kulik zareagował na ten wpis. Już w przeszłości ciężko znosił krytykę, a tym razem... "zaprosił" mieszkankę, która skrytykowała sytuację w mieście, do koordynowania odśnieżania w Ostrołęce:

Dziękuję za tak "konstruktywny" komentarz. Zapraszam jutro do mnie na 9, dogadamy szczegóły i będzie Pani koordynować odśnieżanie w mieście. Oczywiście nie za darmo, ale czuję że potrzebowaliśmy kogoś tak kreatywnego i rzeczowego jak Pani. OPK czeka już z niecierpliwością, co do stawki na pewno się porozumiemy. Do zobaczenia !!!

zdjecie

Jak oceniacie taki sposób komunikacji z mieszkańcami?

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13  14  15  16 dk17 dk18  19
dk20  21  22  23  24  25  26
dk27  28  29  30 dk31  1  2
×