eOstroleka.pl
Ostrołęka, TYLKO U NAS

Mariusz Mierzejewski: Nie możemy pozwolić sobie na eksperymenty i brak doświadczenia [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 9926
zdjecie 9926
REKLAMA
zdjecie 9926

"Wydaje mi się, że następne kilka lat to musi być tzw. 5 minut dla Ostrołęki, musimy ten czas bardzo dobrze wykorzystać" - mówił Mariusz Mierzejewski w ostatnim słowie do wyborców na debacie prezydenckiej eOstrołęki i RCS Livestream.

Podczas najważniejszej debaty w kampanii wyborczej 2024 w Ostrołęce kandydaci mieli na koniec 2 minuty, aby przekonać wyborców właśnie do siebie. Mariusz Mierzejewski podkreślił, że jest rodowitym ostrołęczaninem, tu pracuje i chce zostać do końca życia, dlatego zależy mu na tym mieście.

- Wydaje mi się, że następne kilka lat to musi być tzw. 5 minut dla Ostrołęki, musimy ten czas bardzo dobrze wykorzystać. Nie możemy pozwolić sobie na eksperymenty i brak doświadczenia. Znam samorząd, działałem na poziomie rady osiedla, jako radny. Byłem urzędnikiem, dyrektorem zakładu budżetowego, działam też w organizacjach pozarządowych. Sprawdziłem się jako menadżer i wydaje się, że nie barwy polityczne, tylko osobiste cechy dają możliwość dobrze poprowadzić to miasto w kierunku przełamania problemu demograficznego czy problemu wykluczenia komunikacyjnego - wskazał, dodając:

Przykładem może być powiat ostrołęcki, w którym jest bezpartyjny komitet, który sprawuje władzę i świetnie daje sobie radę z pozyskiwaniem środków finansowych, dogadywaniem się z urzędami różnego szczebla i organizacjami politycznymi

Mierzejewski podkreślił, że realizował w Ostrołęce wiele zadań. "W każdym przypadku trzeba było zbudować zespół ludzi, pozyskać środki finansowe, dogadywać się z władzami. To się udawało. Uda mi się też poprowadzić Ostrołękę do przyszłości" - zakończył, prosząc o głosy na siebie i kandydatów Bezpartyjnego Miasta Ostrołęki.

Materiał filmowy 1 : OBEJRZYJ CAŁĄ DEBATĘ:

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×